A | A | A
Norway’s official websites abroad
Український кінорежисер Мирослав Слабошпицький. Photo: newsmonitor.com.ua.Український кінорежисер Мирослав Слабошпицький. Photo: newsmonitor.com.ua

Український режисер отримав грант від норвезького кінофонду

Last updated: 26.05.2015 // 21 квітня проект повнометражного фільму українського кінорежисера Мирослава Слабошпицького «Люксембург» отримав фінансування від Норвезького південного кінофонду - Sørfond.

Міжнародне журі у складі Амри Бакшич Камо (Боснія), Берда Брейєна (Норвегія) та Калле Лохена (Норвегія) обрало 7 стрічок з 63 заявок, яким надало фінансування. Фонд виділив на виробництво нової стрічки пана Слабошпицького 500 тис. норвезьких крон (59,2 тис. євро).

Норвезьким спів-продюсером стрічки стала компанія DUOfilm AS.

Окрім «Люксембургу» підтримку отримали ще 6 проектів фільмів режисерів з Мексики, Тунісу, Таїланду, Венесуели, Філіппін та Індії. Загальний розмір підтримки склав 3 млн. норвезьких крон (383,5 тис. євро).

«Цього року (втім, гадаємо, як і щороку), Журі мало дуже складне завдання. Свої проекти представили переконливі молоді митці та великі майстри сучасного кіно. Ми прочитали важливі історії з різних країн світу. Сім проектів, що їх ми відібрали, ведуть нас до Азії, Південної Америки, Європи і Африки. Ми з нетерпінням очікуємо на перегляд завершених стрічок», - коментує результати відбору журі.

Норвезький південний кінофонд Sørfond покликаний підтримувати кінематографію країн, що розвиваються.

Джерело: kinokritika.ua