A | A | A
Norway’s official websites abroad

Інформація для громадян Білорусі

Last updated: 31.05.2011 // Інформація для громадян Білорусі щодо віз до Норвегії.

Норвегія не має дипломатичного представництва в Білорусі. Посольство Норвегії в Києві  акредитоване в Білорусі. Громадяни Білорусі, які бажають отримати норвезьку Шенгенську візу, можуть подати заяву до Посольства Норвегії в Києві або до Посольства Франції в Мінську, яке представляє Норвегію  з візових питань у Республіці Білорусь. Інформацію про процедуру подачі заяви на візу можна знайти на вебсайті Посольства Франції.

Громадяни Білорусі, які бажають подати заяву на отримання Шенгенської візи до Норвегії в Посольстві Франції у Мінську, повинні мати на увазі, що їхня заява буде розглядатися відповідно до французьких і Шенгенських правил. Посольство Норвегії в Києві не бере участь в розгляді візових заяв, поданих до вищезгаданого посольства .

У разі, якщо Посольство Франції не може видати візу, заявнику не надається формальне пояснення причини відмови. Заявнику буде повідомлено, що він / вона може подати нову заяву на візу до Посольства Норвегії в Києві.
 Адреса Посольства Франції у Мінську:
Площа Свободи, 11, Мінськ
Тел. + 375 17 229 18 01 (Консульський відділ)
Факс: + 375 17 210 25 48
Електронна пошта:

Звертаємо вашу увагу, що у зв'язку з ситуацією, що склалася останнім часом в Україні, Посольство Норвегії в Москві тимчасово здійснюватиме прийом заяв на отримання дозволу на проживання від громадян Білорусії, які не хочуть / не мають можливості поїхати до Києва. Додаткову інформацію читайте тут.