A | A | A
Norway’s official websites abroad

Щодо дозволів на проживання для возз’єднання з родиною

Last updated: 26.05.2011 // Якщо Ви плануєте перебувати протягом більше ніж 90 днів або працювати у Норвегії, Вам необхідно подати заяву на дозвіл на проживання/ роботу.

 

Заяви на отримання дозволу на проживання завжди пересилаються на розгляд в Імміграційне управління (UDI). Посольство лише отримує заяву і пересилає її до UDI в електронній формі у той же день для подальшого розгляду. Дізнатися про орієнтовні строки прийняття рішення можливо на  вебсторінці UDI. Інформацію про проживання і роботу Ви знайдете на Norwegian Directorate of Immigration – residence and work information. Посольство повідомить заявника по телефону або письмово про остаточне рішення.

Якщо Ви маєте родича, який проживає у Норвегії, або якщо Ви бажаєте створити сім’ю з особою, яка проживає у Норвегії, Ви можете подати заяву на імміграцію для возз’єднання родини.

Для отримання дозволу на імміграцію для вищезазначених цілей, Ви повинні перебувати у родинних стосунках з особою, яка проживає у Норвегії, або мати намір створити з нею сім’ю. У цьому розділі Ви знайдете огляд категорій заявників, яким може бути наданий дозвіл на проживання, та критерії, яким заявник має відповідати.  

З питань щодо вже поданої заяви на дозвіл на проживання прохання звертатись безпосередньо в UDI за телефоном +47 23 35 16 00.

Наявність родича у Норвегії не є достатнім для отримання дозволу на імміграцію для возз’єднання родини. Особа, з якою заявник має намір возз’єднатись, повинна відповідати певним вимогам (див. розділ «Вимоги до особи, яка проживає у Норвегії (запрошуючої сторони)».