A | A | A
Norway’s official websites abroad

Декларація гарантії

Last updated: 06.09.2013 // Для отримання візи необхідно мати достатньо коштів для того, щоб оплатити свою подорож та перебування перебування у Норвегії. Кошти, необхідні для перебування в Норвегії, можуть гаратуватися запрошуючою стороною у Норвегії.

Запрошуюча сторона, що виступатиме фінансовим гарантором для заявника, повинна заповнити гарантійну форму для візитів.Заповнюючи та підписуючи цю декларацію, запрошуюча сторона бере на себе відповідальність за покриття усіх витрат, пов̕ язанних з перебуванням заявника у Норвегії. Запрошуюча сторона також гарантує будь-які витрати, понесені державою, якщо заявник на отримання візи не повертається в свою країну походження до закінчення терміну дії візи, і тому повинен бути депортований за рахунок держави. Декларація гарантії сама по собі не є достатньою для отримання візи, але призначена, щоб допомогти тим, хто не має достатніх коштів, щоб покрити свої витрати на поїздку та проживання в Норвегії на період дії візи.

 

Гарантійна форма

Гарантійна форма повинна бути з печаткою поліції (не посольства / консульства). Поліції необхідно надати певні документи ,що свідчать, що основна особа (запрошуюча сторона) має достатньо коштів для забезпечення заявника протягом певного періоду. Запрошуюча сторона повинна надіслати заявнику гарантійну форму, яку треба буде надати разом з заявою на отримання візи. Запрошуюча сторона не повинна надсилати гарантійну форму безпосередньо у місії дипломатичної служби або UDI.

 

Гарантійна форма для ділових подорожей

Ділові люди з країн з візовими вимогами, які перебуватимуть  в Норвегії протягом менш, ніж трьох місяців впродовж шестимісячного періоду, і які не будуть отримувати заробітну плату від норвезьких клієнтів / партнерів для проживання, не повинні мати  дозволу на роботу . Однак, вони повинні так само подавати документи для отримання візи.

Компанії / підприємства не повинні надавати гарантійну форму для візитів. Для цього достатньо надати письмове запрошення на бланку компанії в Норвегії, пояснюючи, хто саме запрошений, як довго вони будуть проживати у Норвегії, і мета їх перебування. Якщо запрошуюча компанія бере на себе фінансовоу відповідальність щодо витрат на поїздки та проживання, це має бути обумовлено в запрошенні. Якщо компанія / підприємство невеликі, запрошення повинен бути вказаний номер реєстрації компанії, ззазначений в реєстрі Brønnøysund.