A | A | A
Norway’s official websites abroad

Запрошення

Last updated: 06.09.2013 // Для того, щоб отримати візу, заявник повинен мати запрошення від запрошуючої сторони в Норвегії. Запрошення не є гарантією отримання візи. Запрошуючим рекомендується надсилати запрошення безпосередньо до заявника, так щоб заявник міг надати повний перелік необхідних документів.

Запрошення від запрошуючої сторои в Норвегії є одним із супроводжуючих  документів та повинне бути подано разом з заявою на отримання візи. Виключенням є заяви на отримання візи з метою поїздки -туризм. Запрошуюча сторона повинна надіслати заявнику запрощення, яке треба надати разом з заявою на отримання візи.

 

Приватний візит

Запрошення для приватного візиту може мати вигляд листа від запрошуючої сторони. Інший, більш зручний спосіб полягає у використанні нашого запрошення, де надається вся необхідна інформація. Запрошуюча сторона заповнює та відправляє його заявнику поштою або електронною поштою .

 

Запрошення повинно містити наступну інформацію:

1. Повне ім ̕я запрошеної особи

2. Дата народження або номер паспорта запрошеної особи

3. Зв̕ язок (тип стосунків) з запрошеною особою

4. Інформація про мету візиту і термін перебування

5. Детальна інформація на розміщення та проживання

6. Вказати, чи належить людина, що надає запрошення також є фінансовим гарантом для заявника

7. Повне ім'я і адреса особи в Норвегії, що запрошує.

 

Пам'ятайте, що письмове запрошення, яке не містить повної інформації, може призвести до відмови у візі.

 

Бізнес

Запрошення з метою ділової поїздки, відвідування організацій і т.д. повинні містити наступну інформацію:

1. Повне ім ̕я запрошеної особи

2. Дата народження або номер паспорта запрошеної особи

3. Інформація про мету візиту і термін перебування

4. Повний маршрут до Шенгенської зони, а також додаткові запрошення, якщо планується відвідування інших країн, крім Норвегії.

5. Детальна інформація про проживання

6. Повне ім ̕я та адреса компанія, зареєстрована в Норвегії, з інформацією про контактну особу, її підпис та  контактна інформація (e-номер телефону та  електронна адреса)

7. Якщо запрошуюча компанія бере на себе  фінансову відповідальность стосовно витрат на поїздку і проживання, це має бути обумовлено в запрошенні

 

У заявах на багаторазові візи повинна бути вказана дійсно важлива мета  на отримання дозволу на багаторазовий в̕ їзд у Норвегію. У запрошенні запрошуючий повинен надати підстави, дати та місце запланованих поїздок.