A | A | A
Norway’s official websites abroad

Практика видачі багаторазових віз у Посольстві Королівства Норвегії в Києві

Last updated: 30.05.2011 // Багаторазова віза з терміном дії, не більше ніж 90 днів: Шенгенська віза зазвичай видається на одноразовий в'їзд. Якщо заявник планує виїжджати за межі Шенгенської зони і повернення протягом терміну дії візи, виберіть "Два в ̕ їзди" або "Багато в̕ їздів" в анкеті. Посольство буде вирішувати, чи є реальна необхідність у видачі багаторазов віз.

Заява повинна супроводжуватися поясненням того, чому два або більше в̕ їздів потрібно, і, за необхідності, політ бронювання, що показують, що заявник також планує відвідати країни, що не входять до Шенгенської зони, тобто Великобританія / Ірландія, США або будь-який з країни, які не є членами Шенгенської угоди.
В таких випадках заявник подає медична страховка для подорожей, дійсне для першої поїздки. Будь ласка, зверніть увагу на відповідальність, яку несе заявник при отриманні страховки для наступних поїздок.

 

 

 Особам в наступних категоріях може бути надано багаторазові шенгенські візи строком до одного року:
• Сумлінні ділові партнери норвезьких компаній, які часто відвідують Норвегію.
• Іноземні офіційні особи, які мають бути присутніми на засіданнях у Норвегії (офіційна зустріч)
• Особи, якіберуть участь у  офіційних наукових, культурних або спортивних програмах.
• Чоловік/Жінка норвезьких громадян і батьки, діти і чоловік/жінка осіб, які мають дійсне дозвіл на проживання в Норвегії.
• Чоловік/Жінка норвезьких громадян і батьки, діти і подружжя норвезьких громадян.

 


Багаторазові візи з терміном дії до одного року, можуть в деяких випадках бути видані посольством. Всі вимоги , так само, як і для подачі документів на звичайну візу мають бути виконані (дійсний паспорт, політ бронювання, документацію достатніх коштів, медична страховка і т.д.).

Заявник повинен також:
1. Документально довести попередні часті поїздки в Норвегію
2. Дотримуватись візових правил, залишивши зону Шенгену не пізніше закінчення терміну дії візи
3. Документально довести важливість майбутніх потреб на багаторазовий в'їзд до Норвегії протягом одного року

 

Майте на увазі, що ця практика не поширюється на туристів.
Заявник, якому була надана багаторазова віза з терміном дії до 12 місяців і виконав візові правила, може потім подавати ждокументи га багаторазову візи на термін протягом двох або трьох років, за умови, що потреба в таких віза документально доведена . Пізніше можна подати заявку на п'ять років багаторазової візи.
Заявник надає поліс медичного страхування, дійсний протягом не менше одного року. Доводимо до вашого відома, що навіть з одного року багаторазової візи, заявник не може залишитися в Шенгенській зоні більш ніж на 90 днів протягом 6-місячного періоду.


Обов
̕ язковою умовою для отримання такої візи є дотримання візового режиму, залишивши зону Шенгену не пізніше закінчення терміну дії візи.
При подачі заяви необхідно надати докази попереднього візиту (ів) до Норвегії (в якості основного призначення) : квитки, посадочні талони, штампи в паспорті, рахунок з готелю, стенограма банківського рахунку, що підтверджують виплати в NOK і будь-які інші докази) Обов
̕ язковою умовою для отриманнявізи є факт, що заявник повернеться у свою країну походження / проживання до закінчення терміну дії візи. Робота заборонено.